“Šodien es priecājos redzēt, ka veselais saprāts ir uzvarējis, un redzēt, ka tiek atjaunota bērnu aizsardzība”, Londonā 2020. gada 2.decembrī  par Augstākās tiesas spriedumu savā paziņojumā saka Keira Bella. “Es pieņēmu muļķīgu lēmumu pusaudžu gados (kā to dara daudzi pusaudži), cenšoties atrast pārliecību un laimi…” – uzskatot, ka pasaulē nākusi nepareizā dzimumā. Keira Bella toreiz Tavistock klīnikā ļāvās procedūrām, lai taptu par vīrieti. Cerētās laimes vietā nu (23 gadu vecumā) ir izmisums par sekām. Bet ir arī vēlme pasargāt citus no kļūmīgā soļa.

https://www.theguardian.com/uk-news/2020/dec/06/keira-bell-lawyer-warns-on-internet-coverage-of-transgender-issues

Anglijas  Augstākās tiesas spriedumu saistībā ar LGBT ideoloģijas postošajām ietekmēm uz bērnu un jauniešu dzīvi, par kuru ziņoja “The Guardian”, “The Times”, “BBC News”  u.c. 2020. gada decembrī, uztvēra un pārpublicēja daudzu valstu informācijas līdzekļi, uztveram kā aicinājumu Latvijas ekrānmedijiem – nepopularizēt dzimuma maiņas ideju un ar to saistītās rīcības. Ir jāizņem nekavējoties no apgrozības filmas, šovi u.c. piedāvājumi un jāaptur tādu darbu veidošana, kas Latvijā vieglprātīgi popularizē laika gara radīto tendenci izcelt atsevišķo, neņemot vērā valsts kopuma intereses.

Genderisma ideoloģija un modernitātes radītā ģimenes daudznozīmība nenes atbildību par valsti kopumā, bet irdina latvietības pamatus. Medijiem ir jāapzinās sava atbildība valsts stiprināšanā.

https://www.thetimes.co.uk/article/the-times-view-on-the-keira-bell-case-fine-judgment-8v5vvwnwm

https://www.bbc.com/news/health-51676020

https://www.economist.com/britain/2020/12/01/the-judgment-in-keira-bells-case-upsets-trans-groups

https://www.heraldseries.co.uk/news/national/18912829.nhs-trust-pauses-hormone-service-referrals-puberty-blockers-court-ruling/

https://womansplaceuk.org/2020/11/30/keira-bell-there-was-nothing-wrong-with-my-body/

https://senatorchandler.com.au/senate-speech-keira-bell-case/

https://www.theaustralian.com.au/inquirer/keira-bell-gender-transition-and-the-lifelong-damage-of-a-puberty-blue/news-story/1431da7dc30768f01d6595f3af89da9b